Droomland

door: Sahand Sahebdivani
Lees verder

Boek deze voorstelling

of neem contact op: 030-272 30 22 /info@verteltheater.nl

Leeftijd
vanaf 6 jaar
Speelduur
50 min
Categorie
Cultuureducatie,
Prijzen
per 1 jan 2023
1 x 50 min: € 500,=
2 x 50 min: € 750,=
3 x 50 min: € 1100,=
Kan met muzikant meerprijs € 150,=

excl € 120,= reiskn (2 pers)
excl 9% BTW)

Met muzikant
1 x 50 min: € 600,=
2 x 50 min: € 850,=
3 x 50 min: € 1150,=

Sahand Sahebdivani

Sahand won de Amsterdam Fringe Gold Award 2017, en was Verteller van het jaar 2014.
Sahand is een Nederlandse verteller van Iraanse komaf. Hij is een graag geziene gast op nationale en internationale podia.
Sahand speelt meer dan 100 voorstellingen per jaar in theaters en op scholen voor Het Verteltheater. Hij is de oprichter en uitbater van vertelpodium Mezrab, waar hij met collega verteller Raphael Rodan een nieuwe stijl in het vertellen doceert. Sinds 2018 is hij samen met Raphael Rodan de artistieke leiding van Storytelling Festival Amsterdam

 

Droomland

Kijk, mijn geboorteland is natuurlijk geen droomland. Ik weet dat er een reden is dat ik er niet meer woon. Er was een oorlog waarom we moesten vluchten. Er is nog wel meer mis.

Maar omdat ik nooit meer terug ben geweest, vertelt mijn vader er elke avond verhalen over. En omdat mijn vader er elke avond over vertelt, droom ik er ’s nachts over. Over mijn overgrootvader die een rover was. Over stoffige wegen waar elke dag een geitenhoeder met een geit langskwam voor melk, die écht vers was. Overdag ben ik dan weer een gewoon Nederlands jongetje.

Verteller: Sahand Sahebdivani
Muziek: Sjahin During (Nederland/Turkije)
of Ali Çağlar Erdoğan (Turkije

Zie ook