Biltstraat 166
3572 BP Utrecht
030 - 272 30 22
info@verteltheater.nl
of neem contact op: 030-272 30 22 /info@verteltheater.nl
Workshop Beeldend Vertellen – voor leerkrachten NIEUW
Wie herinnert zich niet die ene leerkracht die verhalen kon schilderen in je hoofd? In deze workshop leren deelnemers hoe je verhalen vertelt die écht blijven hangen.
We gaan aan de slag met thema’s als:
Doelgroep: schoolteams (alle schooltypen) en ouders.
Duur en groepsgrootte: in overleg (diverse varianten mogelijk).
Docenten: Marliz van Til, Melanie Plag, Mia Verbeelen, Tom van Mieghem, Ernst Weerstra en Raymond den Boestert.
De Vertelacademie geeft sinds 2007 cursussen en workshops waarin de deelnemers leren hoe ze een verhaal vertellen in hun eigen woorden. Dit doen we voor zowel individuele inschrijvers, als voor groepen. Op een van onze eigen cursuslocaties, of bij de klant op locatie. De afgelopen jaren leerden al meer dan 2000 cursisten uit Nederland en Vlaanderen de basisvaardigheden van storytelling bij de Vertelacademie.
Voor wie meer wil, is er daarnaast een uitgebreid curriculum van aanvullende cursussen en workshops. De Vertelacademie werkt daarvoor samen met ruim vijftien verteldocenten, met ieder hun eigen expertise: van stemgebruik tot improvisatie. Wie het vertelvirus écht te pakken heeft, kan bij ons een meerjarige opleiding ‘vertellen met kinderen’ of ‘vertellen voor groot publiek’ volgen.
Raymond den Boestert stond jarenlang zelf als verhalenverteller op het podium en is medeoprichter van de Vertelacademie. Sinds 2007 heeft hij de dagelijkse leiding bij de Vertelacademie en is hij als verteldocent actief in Nederland en België