Zoemkwaakkriebeltjes

door: Theater Hutsepot – Tom Van Mieghem
Lees verder

Boek deze voorstelling

of neem contact op: 030-272 30 22 /info@verteltheater.nl

Leeftijd
2,5 - 5 jaar
Speelduur
40 min
Categorie
Cultuureducatie, Theater,
Prijzen
1 x 45-50 min € 660,=
2 x 45-50 min € 1080,=
3 x 45-50 min € 1490,=

excl reiskn vanaf Antwerpen
excl 9% BTW

schoolvoorst max 100 lln
Theatervoorst. max 200 lln

Zoemkwaakkriebeltjes

Een heel visuele en verrassend muzikale voorstelling voor de kleinsten.
Een jongen helemaal alleen in een groot maar zacht bos. Hij is op zoek naar zijn verloren bal. Maar die vindt hij niet onmiddellijk. Hij vindt wel een wegwijsbij en dansende eenden. En wie woont daar in de boom, naast die lieve spin? Hij ontdekt hoe sprinkhanen leren springen en hij komt te weten dat muggen kleuren kunnen mengen. Maar of hij ooit zijn bal nog terug vindt?
Om dat te weten te komen, moet je beslist komen kijken!

Vanaf 2,5 jaar

Theater Hutsepot – Tom Van Mieghem

Eigenzinnig ‘muzikaal verteltheater’

Winnaar kinderjury 2015 Spekken Kindertheaterfestival Gent. Theater Hutsepot maakt eigenzinnig ‘muzikaal verteltheater’. Tom schildert de verhalen met een ongekend enthousiasme in je hoofd, maar ook de muziek en de zang vormen een wezenlijk onderdeel van de vertelling.
Huiscomponist Peter Verberckmoes bespeelt zowat alle instrumenten, en ziet als geen ander welke instrumenten en welke muzikanten elk verhaal nodig heeft.

Tom Van Mieghem is ook docent aan de Vertelacademie.

Zie ook